Novi forumski logo/banner?

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 02 Jul 2009, 20:17

Ne znan, meni nije baš, možda zbog 3d efekta koji se ne uklapa, logo bi triba bit dvodimenzionalan, bar po mom ukusu.

User avatar
Decadentor
Posts: 11881
Joined: 10 Jun 2008, 02:11
Location: Doruchów

Post by Decadentor » 02 Jul 2009, 21:13

Znam sta fali svima (osim Dexterovom) fali vam "Tamnica" :lol: :wink:
Image

User avatar
Dragonrage
Posts: 8424
Joined: 06 Oct 2006, 09:44
Location: Zagreb
Contact:

Post by Dragonrage » 03 Jul 2009, 17:45

Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:Niš....evo i moj doprinos temi. Iskreno...i nisam baš zadovoljan završnim produktom. Naime, ima sam ideju da napravim banner u maniri 80´s, grindhouse/trash horror plakata...i dobro je počelo, ali putem sam se negdej izgubio...ne znam...OK je ali neš mi fali. Al na kraju krajeva...vi prosudite.

Image


Imam ideju za još jedna posve drugačiji...ali vidjet ću kak ću biti raspoložen i sa vremenom, pa samim time hoću li ga uopće i realizirati...


Odlična ideja, samo triba još malo poradit na njoj. E i da, ima da tu bude i Ghostface inače ću se nadurit i zabit u kut. :evil: :lol:
Ghostface nije lik iz 80-ih :mrgreen: :mrgreen: :lol:

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 03 Jul 2009, 17:48

Dragonrage wrote:
Ghostface wrote:
Dragonrage wrote:Niš....evo i moj doprinos temi. Iskreno...i nisam baš zadovoljan završnim produktom. Naime, ima sam ideju da napravim banner u maniri 80´s, grindhouse/trash horror plakata...i dobro je počelo, ali putem sam se negdej izgubio...ne znam...OK je ali neš mi fali. Al na kraju krajeva...vi prosudite.

Image


Imam ideju za još jedna posve drugačiji...ali vidjet ću kak ću biti raspoložen i sa vremenom, pa samim time hoću li ga uopće i realizirati...


Odlična ideja, samo triba još malo poradit na njoj. E i da, ima da tu bude i Ghostface inače ću se nadurit i zabit u kut. :evil: :lol:
Ghostface nije lik iz 80-ih :mrgreen: :mrgreen: :lol:


Ma prošvercaj ga. :lol:

Post Reply