HorrorHR online !

Sve teme vezane uz sadržaj HorrorHR sajta i foruma.
Post Reply
User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 29 Oct 2006, 21:26

horrorfan wrote:znam sto zelis rec al ak mu promijenis ime svi novi registrirani ce poet otvart topice o ne"hororima" i s vremenom ce se sve izmjesat i dobit ces film hr u pravom smislu
neka otvaraju,to je i bit foruma!ali neka otvaraju na temama koje nisu horor!vjerujem i ja da ce se vise pisati tamo ali mislim da ce se ipak vise pisati i na horor temama nego sto se sad pise!!!vise ljudi vise postova=logika

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 29 Oct 2006, 21:28

horrorfan wrote:pa i taj dio je namjenjem horrorima.....al se pise o necem drugom......
i ja sam mislio ali pogledaj sta pise iznad tema "filmovi u globalu"

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Oct 2006, 21:31

No, umjesto što se zališ ovdje, zašto ti ne otvaraš topice filmova? Evo, ako si gledao film Lost Weekend, navali na novi topic koji sam tamo otvorio.
Michel puši karu.

FilmTV
Posts: 1807
Joined: 04 Oct 2006, 18:50
Location: Bergen

Post by FilmTV » 29 Oct 2006, 21:34

Dobro ljudi čemu sva ova filozofiranja? Ovaj forum je namjenjen prvenstveno horror kulturi a sekundarno ostalim filmovima koji su ovdje samo kao dodatak pošto većina koja gleda horrore gleda i druge filmove.

Ne vidim zašto bi se mijenjalo ime foruma kada već postoji masa filmskih foruma u HR. Ovako se ovdje skuplja prava skupina znalaca horror žanra i onih koje on interesira. Ne vidim interes da se ovdje pojavi 1000 usera kao na forum.hr koji će filozofirati o zadnjoj epizodi Gilmoreica ili kako Brad Pitt ima ružnu frizuru u zadnjem filmu.

Više korisnika i postova ne znači nužno i veća kvaliteta nego prije više moderiranja, flejmova i glupih postova.

Umjesto da se prepucavate okrenite se konstruktivnom filozofiranju da svi saznano šta slijedeće valja ili ne valja pogledati :)

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 29 Oct 2006, 21:37

ko se covjece zali ja sam samo dao prijedlog!ako se ne svidja cao,nije bitno.moje misljenje da su useri bit foruma ali dobro..

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 29 Oct 2006, 21:40

FilmTV wrote:Dobro ljudi čemu sva ova filozofiranja? Ovaj forum je namjenjen prvenstveno horror kulturi a sekundarno ostalim filmovima koji su ovdje samo kao dodatak pošto većina koja gleda horrore gleda i druge filmove.

Ne vidim zašto bi se mijenjalo ime foruma kada već postoji masa filmskih foruma u HR. Ovako se ovdje skuplja prava skupina znalaca horror žanra i onih koje on interesira. Ne vidim interes da se ovdje pojavi 1000 usera kao na forum.hr koji će filozofirati o zadnjoj epizodi Gilmoreica ili kako Brad Pitt ima ružnu frizuru u zadnjem filmu.

Više korisnika i postova ne znači nužno i veća kvaliteta nego prije više moderiranja, flejmova i glupih postova.

Umjesto da se prepucavate okrenite se konstruktivnom filozofiranju da svi saznano šta slijedeće valja ili ne valja pogledati :)
Niti ja to ne bi mogao bolje reći. :D
Michel puši karu.

User avatar
HorrorHR
Site Admin
Posts: 15352
Joined: 02 Oct 2006, 22:58
Location: Sci-Fi Channel

Post by HorrorHR » 29 Oct 2006, 21:42

Ovo je forum za horror sajt, prema tome fokus su horrori. Sekcije za ostale filmove su dodane usput, tako da se uz horrore može pričati i o filmu u generalno, ali bez ikakvih pretenzija da ovo postane generalni filmski forum. Usput, i filmovi (bar velika veličina) koje se prate pod "Film u globalu" su malo drugačiji od potpunog lollypop mainstreama, kakav se nađe na filmskim forumima (možda se varam, iskreno ne sudjelujem niti na jednom hrvatskom filmskom forumu).

O tome da se privuču novi ljudi - na tome se radi, baš prije 5-6 dana je startao HorrorHR bener na najvećem metal sajtu u nas, od kuda dolazi prilično ciljana publika, što se vidi u još većem poboljšanju i do tada iznimno dobriih statistika horrorhr.com sajta. Glede foruma, ima nas tridesetak, preko 1200 postova i dakako da je kul da dođe još ljudi, ali mi je draže da se odjednom ne stvori XX novih ljudi čisto brojke radi, već pravih ljubitelja horrora (kakvi su stvarno većina sada).

Uostalom, HorrorHR (i forum) su online TEK niti mjesec dana... Forum je inicijalno otvoren, radi migracije offtopic diskusije sa postova kakve smo imali na horror.blog.hr, i po meni je mnogo bolja, kvalitetnija i bolje organiziranija varijanta...

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 29 Oct 2006, 21:46

horor sve sto si rekao stoji i forum je za cistu desetku!!ali ja cu samo nesto reci "ljubav je slijepa"

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Nov 2006, 14:38

jos jedan prijedlog :mrgreen: :

mislim da nema potrebe da se otvaraju teme nekih novijih nepoznatih horora ili nekih horora koje vecina nas nije gledala ili cak glupih horora,vidim da ostavljate komentare..bolje da se otvore kao neki podzanrovi u koje ce se ubacivati horori!jel glupo mi je da postoji tema nekog(lupam)tironosaura a ne postoji tema nekog kultnog horora.ili recimo tema filmovi B produkcije,mislim da je isto odlicna tema!mislim to su samo prijedlozi nista vise-da me ne napadate kao prosli put-pozz

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 14:44

undying wrote:jos jedan prijedlog :mrgreen: :

mislim da nema potrebe da se otvaraju teme nekih novijih nepoznatih horora ili nekih horora koje vecina nas nije gledala ili cak glupih horora,vidim da ostavljate komentare..bolje da se otvore kao neki podzanrovi u koje ce se ubacivati horori!jel glupo mi je da postoji tema nekog(lupam)tironosaura a ne postoji tema nekog kultnog horora.ili recimo tema filmovi B produkcije,mislim da je isto odlicna tema!mislim to su samo prijedlozi nista vise-da me ne napadate kao prosli put-pozz
No, zašto jednostavno ne otvoriš sam tu temu? Otvori topic Filmovi b kategorije i gotova priča. :D
Michel puši karu.

User avatar
undying
Posts: 520
Joined: 20 Oct 2006, 09:58

Post by undying » 05 Nov 2006, 15:33

john_constantine wrote:
undying wrote:jos jedan prijedlog :mrgreen: :

mislim da nema potrebe da se otvaraju teme nekih novijih nepoznatih horora ili nekih horora koje vecina nas nije gledala ili cak glupih horora,vidim da ostavljate komentare..bolje da se otvore kao neki podzanrovi u koje ce se ubacivati horori!jel glupo mi je da postoji tema nekog(lupam)tironosaura a ne postoji tema nekog kultnog horora.ili recimo tema filmovi B produkcije,mislim da je isto odlicna tema!mislim to su samo prijedlozi nista vise-da me ne napadate kao prosli put-pozz
No, zašto jednostavno ne otvoriš sam tu temu? Otvori topic Filmovi b kategorije i gotova priča. :D
ma dobro.otvoricu poslije temu filmovi b produkcije!nego ovaj post mi je vise vezan za teme koje se otvaraju nasumice i samo pretrpavaju forum koji je i ovako prevelik za broj korisnika koji su ovde.

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 15:39

undying wrote:
john_constantine wrote:
undying wrote:jos jedan prijedlog :mrgreen: :

mislim da nema potrebe da se otvaraju teme nekih novijih nepoznatih horora ili nekih horora koje vecina nas nije gledala ili cak glupih horora,vidim da ostavljate komentare..bolje da se otvore kao neki podzanrovi u koje ce se ubacivati horori!jel glupo mi je da postoji tema nekog(lupam)tironosaura a ne postoji tema nekog kultnog horora.ili recimo tema filmovi B produkcije,mislim da je isto odlicna tema!mislim to su samo prijedlozi nista vise-da me ne napadate kao prosli put-pozz
No, zašto jednostavno ne otvoriš sam tu temu? Otvori topic Filmovi b kategorije i gotova priča. :D
ma dobro.otvoricu poslije temu filmovi b produkcije!nego ovaj post mi je vise vezan za teme koje se otvaraju nasumice i samo pretrpavaju forum koji je i ovako prevelik za broj korisnika koji su ovde.
Ja to baš nisam primijetio. Upravo suprotno, mislim da je slaba zainteresiranost za ove forume i topice, i rasprave oko tema. Otvorim topic o filmu Ravenous, i svi kažu same suvisle rečenice... I to bi trebalo biti to?
Michel puši karu.

User avatar
A$H
Posts: 19055
Joined: 10 Oct 2006, 11:23
Location: Clubhouse

Post by A$H » 05 Nov 2006, 15:58

john_constantine wrote:
undying wrote:
john_constantine wrote: No, zašto jednostavno ne otvoriš sam tu temu? Otvori topic Filmovi b kategorije i gotova priča. :D
ma dobro.otvoricu poslije temu filmovi b produkcije!nego ovaj post mi je vise vezan za teme koje se otvaraju nasumice i samo pretrpavaju forum koji je i ovako prevelik za broj korisnika koji su ovde.
Ja to baš nisam primijetio. Upravo suprotno, mislim da je slaba zainteresiranost za ove forume i topice, i rasprave oko tema. Otvorim topic o filmu Ravenous, i svi kažu same suvisle rečenice... I to bi trebalo biti to?
a ti bi da ti svatko izanalizira film.. :lol:
It's A Bird... It's A Plane... It's SUPERA$H!!

User avatar
john_constantine
Posts: 27523
Joined: 06 Oct 2006, 17:25

Post by john_constantine » 05 Nov 2006, 16:01

A$H wrote:
john_constantine wrote:
undying wrote: ma dobro.otvoricu poslije temu filmovi b produkcije!nego ovaj post mi je vise vezan za teme koje se otvaraju nasumice i samo pretrpavaju forum koji je i ovako prevelik za broj korisnika koji su ovde.
Ja to baš nisam primijetio. Upravo suprotno, mislim da je slaba zainteresiranost za ove forume i topice, i rasprave oko tema. Otvorim topic o filmu Ravenous, i svi kažu same suvisle rečenice... I to bi trebalo biti to?
a ti bi da ti svatko izanalizira film.. :lol:
Zašto ne? Pa tome i forum služi. :D 8)
Michel puši karu.

User avatar
Zombiemachine
Posts: 917
Joined: 31 Oct 2006, 17:08
Location: Leviathan's labyrinth

Post by Zombiemachine » 05 Nov 2006, 18:11

Zapravo, forum služi za iznošenje mišljenja. A onda kad se ta mišljenja ne slažu, za svađu.
:lol: :lol:
Krv je moje svjetlo i moja tama.

Post Reply