The Descent

Od Velike Britanije do Rusije; od Italije do Norveške
Post Reply
User avatar
dr_gonzo
Posts: 6288
Joined: 26 Nov 2006, 23:45
Location: Šibenik, HRVATSKA
Contact:

Post by dr_gonzo » 23 Mar 2008, 23:35

Eto vidiš....a meni je The Cave čistokrvno sranje...ajde bit ću iskren...monsteri su solidni (iako mi bacaju na križance na onog mutanta u 4 Alienu, a radnja podsjeća na Pitch Black u špiljama)...

Descent je bog bogova prema The Cave 8)
"The difference between a democracy and a dictatorship is that in a democracy you vote first and take orders later; in a dictatorship you don`t have to waste your time voting. "

- Charles Bukowski -

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 24 Mar 2008, 01:31

Ghostface wrote:
Studeni wrote:
Ghostface wrote:Meni je ovaj film smeće, ne mogu svatit zašto je svima ne samo dobar, nego odličan? WTF?
iznimno kvalitetna radnja,gluma,režija....inteligentan film,strašno dobro dozirana napetost...hmmm,dosta?? :wink:


Pa i ne baš, da je radnja iznimno kvalitetna ne bi se složija, ništa posebno, gluma mi je također labava, a šta se tiče te dozirane napetosti, ni tu se ne slažen, zaspa san zamalo na po filma, a gleda san ga navečer oko 7-8, jednostavno mi je bljutav, mlohav i dosadan. Sorry Knatch i ostali, jednostavno ne volin ovaj film. :(
svatko ima pravo na svoje mišljenje :wink: gluma je po meni odlična, čak je Neil Marshall inzistirao da svi "negativci" budu profesionalni glumci. Cure su uvjerljive, potpuno te uvuku u njihovu situaciju. odlično reagiraju u napetim scenama, točno prema karakteru svake od njih.
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
metallicat
Posts: 11271
Joined: 03 Nov 2006, 20:08
Location: in the ground
Contact:

Post by metallicat » 24 Mar 2008, 02:41

dr_gonzo wrote:Filmčina i sigurno upada među 10 najboljih filova ovog desetljeća 8)
slažem se, filmčina je prava riječ za ovaj film 8)
Image

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 24 Mar 2008, 11:23

prejeben mi je onaj dio, jos kad po prvi put dođu ti neki...
onak kad se one sve skupe i onom djelu spilje a on iza njih onak
bas su jezivo napravili tu scenu.

User avatar
bakero
Posts: 2096
Joined: 02 Mar 2007, 22:38

Post by bakero » 24 Mar 2008, 11:45

dr_gonzo wrote:Eto vidiš....a meni je The Cave čistokrvno sranje...ajde bit ću iskren...monsteri su solidni (iako mi bacaju na križance na onog mutanta u 4 Alienu, a radnja podsjeća na Pitch Black u špiljama)...

Descent je bog bogova prema The Cave 8)
cave nije toliko loš al se ne može mjeriti s descentom!

User avatar
crvenatratincica
Posts: 6
Joined: 30 Mar 2008, 16:55

Post by crvenatratincica » 02 Apr 2008, 12:36

pozdrav svima! meni je ovaj film bija užasno dosadan i iritantan. početak filma je nešto i obećavao, ali kad uđu u onu spilju...
ništa mi nije bilo strašno i radnja se presporo odvijala... jedino mi je bilo smiješno kada se jedna od cura zaglavila, a ova druga
ju je pokušavala utješiti govoreći joj da će je naučiti orgazmu...

User avatar
shogo
Posts: 244
Joined: 15 Jun 2007, 13:56

Post by shogo » 02 Apr 2008, 12:53

prijatelju mislim da ti ovaj film i ne bi trebao biti smiješan...pozzz

Hec
Posts: 3184
Joined: 27 Jul 2007, 00:34

Post by Hec » 02 Apr 2008, 22:39

crvenatratincica wrote:pozdrav svima! meni je ovaj film bija užasno dosadan i iritantan. početak filma je nešto i obećavao, ali kad uđu u onu spilju...
ništa mi nije bilo strašno i radnja se presporo odvijala... jedino mi je bilo smiješno kada se jedna od cura zaglavila, a ova druga
ju je pokušavala utješiti govoreći joj da će je naučiti orgazmu...

imam osjecaj da nisi gledao film do kraja :D
"Six strings to cover fear..."

User avatar
crvenatratincica
Posts: 6
Joined: 30 Mar 2008, 16:55

Post by crvenatratincica » 03 Apr 2008, 01:07

hehe i nisam, nadam se da je posli film bija bolji. dobro, ajde govorim za ovo što sam vidila i nije mi se dalo dalje :D

User avatar
Knatchbull
Posts: 1891
Joined: 08 Jan 2008, 02:24
Location: In The Shadow Of Our Pale Companion

Post by Knatchbull » 03 Apr 2008, 01:08

crvenatratincica wrote:hehe i nisam, nadam se da je posli film bija bolji. dobro, ajde govorim za ovo što sam vidila i nije mi se dalo dalje :D
ne želim ništa prejudicirati pa mi reci do kuda si stigao, budi što precizniji :?:
[i]Men never do evil so completely and cheerfully as when they do it from a religious conviction.[/i]

User avatar
dr mladjo
Posts: 1521
Joined: 07 Nov 2007, 17:56
Location: glina i travnik

Post by dr mladjo » 03 Apr 2008, 08:32

nešto mi govori do scene kad je ona jedna zapela u onom prolazu..jer ono što on govori..da nije uzbudljiv..ne znam..
Last edited by dr mladjo on 03 Apr 2008, 11:23, edited 1 time in total.
http://www.imdb.com/user/ur4554045/ratings

User avatar
Scarface
Posts: 8071
Joined: 30 Jun 2007, 20:24

Post by Scarface » 03 Apr 2008, 11:18

Film mi nije ni trunku uzbudljiv, zapravo je dosadan i linearan za popizdit.
I think human consciousness, is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware, nature created an aspect of nature separate from itself, we are creatures that should not exist by natural law.

User avatar
Wendigo
Posts: 14771
Joined: 08 Nov 2006, 17:10
Location: Dublin, Ireland

Post by Wendigo » 03 Apr 2008, 11:54

meni je film bio stvarno dobar ali ne kužim zašto ga se toliko diže u nebesa.. kada sam ga krenuo gledati zbog previše dobrih preporuka i hvalospjeva (pretjeranih, nije mi uopće bio strašan i klaustrofobičan kao nekim ljudima..), očekivao sam najbolji horror ikada u najmanju ruku.
budem ga ponovo pogledao pa možda vidim wtf je tako dobro.

User avatar
crvenatratincica
Posts: 6
Joined: 30 Mar 2008, 16:55

Post by crvenatratincica » 03 Apr 2008, 13:03

da. prvi put sam ga gledala sa prijateljom, pa ga valjda kao nisam "ozbiljno" shvatila. tralala ovo, ono...
gledala sam do one scene kada jedna od njih u spilji prelazi preko neke provalije. to mi se činilo užasno
sporo, pa sam se preštekala na "el orfanato" koji me oduševio. :)
ali naravno, morala sam ga opet pogledati kad već... jesu, bijela čudovišta su jeziva. brrrr. ali nikako mi
nije jasno kog su se vraga išle toliko zavlačiti, do zadnje rupice.
film me se nije baš dojmio, iako nije ni toliko loš.
najviše me ustrašio onaj kamion na kraju kad je počeo trubiti :)

User avatar
maddjuro
Posts: 8330
Joined: 05 Oct 2006, 17:55
Location: zagreb

Post by maddjuro » 03 Apr 2008, 13:04

Wendigo wrote:meni je film bio stvarno dobar ali ne kužim zašto ga se toliko diže u nebesa.. kada sam ga krenuo gledati zbog previše dobrih preporuka i hvalospjeva (pretjeranih, nije mi uopće bio strašan i klaustrofobičan kao nekim ljudima..), očekivao sam najbolji horror ikada u najmanju ruku.
budem ga ponovo pogledao pa možda vidim wtf je tako dobro.
i ja cu morat to napravit, čim budem imao vremena
I may be an idiot, but i am no fool.

Post Reply