Last Post Wins !!!11one

Sve što ne paše u ostale forume ide ovdje.
Post Reply
User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 Jan 2024, 12:26



bravo let 3 idemo opet do pobjede šč :prayer:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 09 Jan 2024, 12:40

hitmanović je trol kojemu je posao da provocira jer radi za parizer. :kokicarenje:
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 Jan 2024, 14:00



bebi lasanja ubio, ipak mi je malo bolji let 3 babarogom. bit će gusto
Image

Image

Image

User avatar
Inferno
Posts: 2380
Joined: 09 May 2015, 13:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Inferno » 09 Jan 2024, 16:51

John_Ryder wrote:
09 Jan 2024, 12:40
hitmanović je trol kojemu je posao da provocira jer radi za parizer. :kokicarenje:
jel mu Vučić sponzor? zna li se dobije li se i jogurt uz parizer?

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 09 Jan 2024, 23:54

Incel je kombinacija riječi "involuntary celibate" (neželjeni celibat) iza kojih stoji pokret muškaraca koji smatraju da nisu sposobni ostvariti romantični ili seksualni kontakt sa ženama. Takvi muškarci se okupljaju na internetskim forumima gdje se osjećaju sigurno kako bi izrazili svoje ženomrzačke stavove te mržnju i agresiju koja se u njima nakuplja zbog vlastitih okolnosti za koje krive društvo. Smatraju da je društvo krivo što ne mogu za sebe pronaći partnerice.

ryderica :!:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 14 Jan 2024, 11:06

Sretna Nova godina našem forumašu hitmanoviću!
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 14 Jan 2024, 16:48

Kako me nostalgija danas udara :( tužan i lijep osjećaj u isto vrijeme. Nostalgija za djetinjstvom, za pubertetom, za svime. Gledam neka videa od starih serija na yooutubeu na kojima sam odrastao pa tu udari nostalgija. Baš jako. Fale mi ta vremena. Imam nekad osjećaj da ne želim nikad odrasti, zadržati to dijete u sebi uh
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 14 Jan 2024, 18:32

Michel wrote:
14 Jan 2024, 16:48
Kako me nostalgija danas udara :( tužan i lijep osjećaj u isto vrijeme. Nostalgija za djetinjstvom, za pubertetom, za svime. Gledam neka videa od starih serija na yooutubeu na kojima sam odrastao pa tu udari nostalgija. Baš jako. Fale mi ta vremena. Imam nekad osjećaj da ne želim nikad odrasti, zadržati to dijete u sebi uh

Koliko imaš godina?
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 14 Jan 2024, 18:36

Kakve to ima veze? Imam dosta, ali mi se s vremena na vrijeme događa da budem jako nostalgičan jer sam doživio dosta toga u životu tako da sve se nekako nekad vraća. Ti nisi nostalgičan?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 14 Jan 2024, 18:38

Michel wrote:
14 Jan 2024, 18:36
Kakve to ima veze? Imam dosta, ali mi se s vremena na vrijeme događa da budem jako nostalgičan jer sam doživio dosta toga u životu tako da sve se nekako nekad vraća. Ti nisi nostalgičan?
Jesam.Tko nije, nema dušu.
Samo pitam, nemoj se ljutit.
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 14 Jan 2024, 18:55

Ma da, kad nekad ne znam što je sprdnja a što ne ako se ne stavi smajlić :partyman: uživo to drugačije.
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 14 Jan 2024, 18:56

Michel wrote:
14 Jan 2024, 18:55
Ma da, kad nekad ne znam što je sprdnja a što ne ako se ne stavi smajlić :partyman: uživo to drugačije.
A ništa, treba neki meet organizirat
Image

Image

User avatar
hitman_4
Posts: 7008
Joined: 07 Dec 2008, 15:30

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by hitman_4 » 14 Jan 2024, 19:52

ovo je baš otužno. michel je u teškoj depresiji + paranoja. baš svi znakovi, prvo se vrača starim serijama i filmovima koje je milijun puta gledao sad plače o nostalgiji, spominje djecu. to je posebno creepy

a rydericu puca nostalgija kad je imao 15 godina i bio je junfer kao i većina njegovih kolege iz razreda(prijatelje nije imao) pa žali za tim vremenima. danas ima blizu 40 i još uvijek je junfer ali i incel što nije baš normalno u njegovim godinama :|
Incel je kombinacija riječi "involuntary celibate" (neželjeni celibat) iza kojih stoji pokret muškaraca koji smatraju da nisu sposobni ostvariti romantični ili seksualni kontakt sa ženama. Takvi muškarci se okupljaju na internetskim forumima gdje se osjećaju sigurno kako bi izrazili svoje ženomrzačke stavove te mržnju i agresiju koja se u njima nakuplja zbog vlastitih okolnosti za koje krive društvo. Smatraju da je društvo krivo što ne mogu za sebe pronaći partnerice.

ryderica :!:
Image

Image

Image

John_Ryder
Posts: 12166
Joined: 07 Dec 2007, 00:56
Location: Zagreb

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by John_Ryder » 14 Jan 2024, 20:17

hitman_4 wrote:
14 Jan 2024, 19:52
ovo je baš otužno. michel je u teškoj depresiji + paranoja. baš svi znakovi, prvo se vrača starim serijama i filmovima koje je milijun puta gledao sad plače o nostalgiji, spominje djecu. to je posebno creepy

a rydericu puca nostalgija kad je imao 15 godina i bio je junfer kao i većina njegovih kolege iz razreda(prijatelje nije imao) pa žali za tim vremenima. danas ima blizu 40 i još uvijek je junfer ali i incel što nije baš normalno u njegovim godinama :|
Incel je kombinacija riječi "involuntary celibate" (neželjeni celibat) iza kojih stoji pokret muškaraca koji smatraju da nisu sposobni ostvariti romantični ili seksualni kontakt sa ženama. Takvi muškarci se okupljaju na internetskim forumima gdje se osjećaju sigurno kako bi izrazili svoje ženomrzačke stavove te mržnju i agresiju koja se u njima nakuplja zbog vlastitih okolnosti za koje krive društvo. Smatraju da je društvo krivo što ne mogu za sebe pronaći partnerice.

ryderica :!:
Post by Michel » Sat Mar 12, 2022 17:05 pm

Haha, dobar si Ryderu, volim čitati tvoja prcanja :zubifale: :lol:

Ali jedino se koliko se sjećam onaj hitmanovich (jel taj još piše ovdje?) hvalio kako se jebao sa muškarcima do prije koju godinu :P zato i ima takva razmišljanja hehe.

Inače, dron sa čirilicom i petokrakom
Image

Image

User avatar
Michel
Posts: 11423
Joined: 30 Jan 2012, 04:14

Re: Last Post Wins !!!11one

Post by Michel » 14 Jan 2024, 20:45

John_Ryder wrote:
14 Jan 2024, 18:56
Michel wrote:
14 Jan 2024, 18:55
Ma da, kad nekad ne znam što je sprdnja a što ne ako se ne stavi smajlić :partyman: uživo to drugačije.
A ništa, treba neki meet organizirat
Definitivno.

Inače, jedan komentar
Danas je domoljubni koncert u Areni Zagreb, nastupiti će:Mate Bulić, Dražen Zečić, Miroslav Škoro, Tomislav Bralić i klapa Intrade, Opća opasnost, Najbolji hrvatski tamburaši, Meri Cetinić, Tiho Orlić, Klapa sv. Juraj HRM, Đani Stipaničev, klapa Cambi, Dražen Žanko, Zaprešić Boys, Adalbert Turner Juci, Ana Žagar i Ličke drvosječe, klapa Cesarice, Vokalisti trogirske katedrale, Pava, Josip Palameta, Iva Ajduković, Goran Orešković, Dino Petrić i ansambl 'Jedinstvo'. Zašto o tome ne možemo pročitati niti jedan članak a o Prijovićki smo morali slušati i čitati mjesec dana?
To je s ovog članka https://www.24sata.hr/news/zabrinuti-su ... udi-958443
O tome ja govorim. Već neko vrijeme. Išli su za Njemačku, ovdje neki govorili "ma pustimo ih neka prođu", ja rekao - neće zauvijek, početi će i kod nas. I eto ga. Cilj je promijeniti demografsku sliku Europe i to rade sustavno. Zamjena stanovništva. Na sve moguće načine. I to nije slučajno, to je planirano.
Di ste sad novinari kada treba istražiti i pisati ko to baca Hrvatsku na koljena ? Ko nam to u tišini uvozi strance i mjenja demografsku sliku Hrvatske? Ko nam je djecu stjerao iz Hrvatske da bi nam sad dopeljal te strance.Zar smo za to krvarili i stvarali Hrvatsku za neke Nepalce i Filipince? Zar to nije izdaja?
"You'll Enjoy Mr. Barlow. And He'll Enjoy You!"

Post Reply